Balistik Ürünler,
Son teknoloji ile üretilen balistik ürünlerimiz sayesinde güvenli ve sağlıklı bir şekilde atışlarınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz. A’dan Z’ye bünyemizde bulabileceğiniz balistik ürünler, uluslararası standartlara uygundur.

[ DEF - 0001 ]

BALİSTİK KURSUN GEÇİRMEZ BALİSTİK LEVHA

Profesyonel amaçlı yelekler için üretilmişdir alumina seramiğin paraaramid ile backuplanması ile imal edilen çok özel plakalardır. Daha çok ergonomi için çift açılı olarak üretilmişlerdir.  Seviye IV koruma düzeyine sahip olup zırh delici çelik uçlu 10.8 gram ağırlığındaki 878 m/sn hızdaki tüfek mermisini dahi durdurabilmektedir. çok yüksek mermi enerjisini sekmeden absorve edebilmesi ve mermi enerjisini tüm yüzeye yayması ile birçok güvenlik görevlisinin hayatını kurtarmaktadır.

[ DEF - 0002 ]

BALİSTİK KORUMALI ÇELİK YELEK

Siyah kurşun geçirmez çelik levha takılabilen görev yeleği NIJ 0101.04\’e uygun olarak ürettiğimiz dış yeleklerimizi isteğe bağlı olarak seviye II ve seviye IIIA olarak her bedene uygun nato standartlarındaki ölçü ve kalıplarla üretmektedir. Kurşun geçirmez çelik levha takılabilen görev yeleği görev esnasında üniforma üstüne giyilebilen kurşun geçirmez diş yeleklerdir.
Kulanılan Kumaşın hammedesi yüksek teknoloji ürünü paraaramid (kevlar,twaron) ve ultra yüksek moleküler yoğunluklu polietilen (dyneema) malzemelerin dünyada ilk kez firmamız tarafından hibrit ve özel olarak birleştirilebilmesi sonucu çok yüksek koruma bir koruma sağlamiştır

PSAGT_900x
[ DEF - 0003 ]

BALİSTİK KURŞUN GEÇİRMEZ KASK

Ultra güçlü  tek yönlü kompozit fiberden yapılan koruyucu başlıklar
moleküler ağırlığı çok yüksek poli etilen fiberden oluşur. Tabanca, bomba parçalanmalarına karşı koruma sağlar. Tüfek tehditlerine karşı koruma sağlar. Sıcaklık ekstremlerine ve neme direnç sağladığı gibi bu kompozit harika sertlik ve tokluk sağlar. Uluslararası standartlarla belirlenmiş koruma seviyelerinde balistik koruma sağlar.

YVROtgGvxoe6KEhNOVUn
[ DEF - 0004 ]

BALİSTİK KURŞUN GEÇİRMEZ KALKAN

Balistik kurşun geçirmez kalkan güvenlik ve korumanın en üst düzeyde koruma III yada seviye IV korumada balistik koruyucu kalkanlar.
Kalkan camları istenen ölçülerde yapılmakta ve zırh delici mermilere
karşı koruma sağlanmaktadır.

cam
[ DEF - 0005 ]

BALİSTİK KURŞUN GEÇİRMEZ CAM

Balistik kurşun geçirmez  zırhlı camlar, EN1063 standartına göre üretilen ve silahlı saldırılara karşı koruma sağlayan çok katlı laminasyon üniteleridir. Gerektiğinde cam katları temperli olarak kullanılabilir. EN1063 standartında yer alan NS sınıfına göre iç tarafa doğru cam parçacıkların dağılımı engellemek için polikarbon levha uygulamalı olarak da üretilmektedir.