Дерев’Яні Будинки Львів :: Будівництво Маленькі Будинки З Дерева

Наші фахівці споруджують будинки з суцільного оциліндрованого бруса природної вологості. Він, враховуючи всі Ваші побажання, дасть вам проект у 3D, всі креслення і витрати дерев’яні будинки на виробництво будинку. Наша компанія вже багато років зводить різноманітні будівлі з дикого зрубу. Використовуємо найбільш поширені породи деревини – смереку, сосну.

дерев'яні будинки

Захисні склади зараз виробляються максимально безпечні, але вони все-таки виготовлені штучно, за допомогою хімічних реакцій. А недобросовісні продавці своїх послуг, бажаючи заробити, можуть навмисно вводити споживача в оману. Щоб уникнути особливо серйозних проблем і отримати житло хорошої якості, слід більше цікавитися особливостями зведення дерев’яних будівель. Колоди дерев’яних будинків володіють природними порами, завдяки чому взимку добре зберігається тепло, а влітку – прохолода і вентиляція. Такий будинок може бути добре ізольований та легко досягти пасивного стандарту. Якість елементів, виготовлених на заводі, висока (точність до кількох міліметрів) та підтверджена сертифікатами.

Будинок з Брусу "САН-МАРІНО"

Будівництво можна вести будь-якої пори року, мокрих робіт тут практично немає. Виробники готових будинків зазвичай рекомендують розміщувати будинок на фундаментній плиті. У цій технології терміни будівництва (вірніше складання) найкоротші – достатньо 2-3 днів. Збірний будинок – це каркасний будинок, але фактично виготовлений, а не збудований. Стіни, стелі та інші елементи будівлі готуються на заводі та збираються лише на будівельному майданчику.

  • Суперечки з цього приводу, як були, є і будуть продовжуватися.
  • Останнім часом повсюдно відбувається динамічний розвиток будівельного ринку, а дерев’яні будинки стають все популярнішими.
  • Оскільки дерево – досить легкий матеріал, він не потребує важкого і дуже міцного, а отже і дорогого фундаменту.
  • Найважливішою властивістю, через яку будинки з дерева у Львові вибираються замовниками, є екологічність.

Оскільки, дерев’яні будинки обходяться їх потенційним покупцям набагато дешевше, як при самостійному будівництві, так і при покупці готових об’єктів. Дерево як будівельний матеріал сьогодні знов у моді. Дерев’яні приватні котеджі набули популярності не тільки в країнах, де житла традиційно будували з дерева, а й там, де надавали перевагу каменю. Цей матеріал відмінно підходить для проектів у модному еко-стилі та приваблює численними експлуатаційними перевагами. під ключ у Дніпрі можете замовити у компанії "Лісовий Квартал".

Проект дерев’яного будинка з мансардним поверхом "АГНІЙ"

Деревина — матеріал чистий, природний, повністю безпечний і сприятливий для здоров’я людини. Треба підібрати вид дерева,  який підходить вашому бюджету. Смерека, ялина – оптимальна по співвідношенню ціна / якість. Будинок «під ключ» коштуватиме інших грошей, ніж просто зведення коробки. Наприклад, часто «звичайна» ціна не передбачає підключення до комунікацій (газ, вода, світло, водовідведення), обробки. Тим, хто не прив’язаний жорстко до місця роботи та проживання, або може добиратися на роботу на своєму авто з величного і затишного дерев’яного будинку, чудово підійде варіант побудови.

дерев'яні будинки

Дуже часто проводку в дерев’яних будинках роблять такою, як в квартирі багатоповерхового будинку. Це неправильно, тому що конструкції стін, стель у наших квартирах https://www.prg-house.com/ виконані з вогнестійких матеріалів. Ця хибна думка побутує у тих, хто виїжджає лише влітку на дачі, і тому їм не потрібно утеплювати стіни таких будівель.

Економію на опаленні

Втім, покриття лаком забороняє дереву «дихати», але сучасні лаки це частково компенсують. Багато зусиль на підтримку будинку не буде потрібно – пара днів в році. Профільований брус – це висока естетичність будинку, який буде вимагати невеликої усадки, при легкому зведенні (навіть самостійно, за умови, що кожна колода пронумерована виробником). Цей варіант оптимальний за ціною тим дбайливим господарям, які розуміють, наскільки важливий бюджет сім’ї, і вкладають його в будівлю свого сімейного гніздечка розумно. Такі особняки володіють сучасним зовнішнім виглядом, добре тримають тепло, і виглядають як солідні заміські резиденції (навіть будучи побудованими в місті).

Найліпше, щоб ви подивилися на дерев’яні будиночки з колоди і створили окремий проект вашого будинку з колоди. ✔ Власна студія Tikurila дозволяє нам вибрати будь – який колір вашого дерев’яні будинки дерев’яного будинку, у тому числі віддалений. У будь-якому магазині Tikkurila в будь-якій країні ви можете вибрати колір, який вам потрібен, і сказати нам номер цього кольору.

Довговічні та екологічні: міфи і правда про дерев’яні будинки

Мінуси – висока ціна (у порівнянні з спорудами, зведеними фермерським методом – тут це неможливо) та низька теплоакумуляція стін. Доступ до дільниці має бути забезпечений для великих вантажних автомобілів, а іноді й для крана. У випадку з дерев’яними будинками дуже важлива якість пиломатеріалів – від цього залежить довговічність будівництва. Матеріалом зазвичай служить деревина сосни, що має гарні експлуатаційні параметри – вона пружна, стійка до вигину, довговічна.

Готові дерев’яні об’єкти займають не менш гідне місце на ринку житла з деревини. Сучасні дерев’яні будинки ні в чому не поступаються своїм побратимам, зведеним тисячі років тому. Сьогодні будинок з дерева надійно захищає своїх мешканців від вітру, холоду, дощу і снігу.

admin

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir